Vzdělávací pořady Akademie třetího věku

http://www.mdumcmed.com/college-application-essay-examples-mit/

Akademie třetího věku je volný cyklus zábavných a vzdělávacích pořadů pro seniory. Pokud máte zájem uspořádat u vás některý z pořadů, seznamte s organizačními pokyny ZDE.

Katalog pořadů Akademie třetího věku ke stažení ZDE.

 

Inspirační kaleidoskop pro aktivizaci seniorů

Vzdělávací pořad s názvem Inspirační kaleidoskop pro aktivizaci seniorů se věnuje ukázkám zajímavých aktivit seniorů i osob s omezenou schopností pohybu a orientace. Nabízí širokou paletu nápadů a může posloužit jako vítaná inspirace pro individuální i skupinovou aktivizaci.


Praktické pomůcky pro seniory

Pro ulehčení namáhavých úkonů existuje velké množství kompenzačních pomůcek. Pořad Praktické pomůcky pro seniory vás seznámí s rozsáhlou ukázkou zajímavých prostředků, které usnadňují starším lidem život.


Novinky a zajímavosti pro seniory

Průběžně aktualizovaný vzdělávací pořad Novinky a zajímavosti pro seniory představuje rozsáhlý přehled ukázek nových výrobků a služeb z oblasti fyziologie, ergoterapie a ošetřovatelství.


Úpravy bydlení pro seniory

Praktické a bezpečné bydlení pro seniory vyžaduje specifické technicko-dispoziční uspořádání. V pořadu se dozvíte o řadě zajímavých řešení, která se mohou pro diváky stát vítanou inspirací.


Chytrá příprava na stárnutí

Chytrá příprava na stárnutí může pomoci nejen budoucím seniorům, ale i jejich blízkým. Nechte se poučit, jaká řešení mohou stárnoucím osobám ulehčit. Dozvíte se praktické informace o vhodných nápadech, které se v praxi dostatečně osvědčily.


Zábavná reminiscenční terapie

Série pořadů Zábavná reminiscenční terapie používá uvedenou techniku pro mentální aktivizaci seniorů. Účastníci interaktivního multimediálního pořadu si vybavují prezentovaná témata zábavnou formou.


Sebeobrana seniorů v obchodních vztazích

Na praktických příkladech jsou seniorům vysvětlovány matoucí a nepoctivé metody nabízení výrobků a služeb. Součástí semináře jsou také názorné ukázky, jak se lze těmto nátlakovým metodám bránit.


Sebeobrana seniorů v osobních vztazích

Pořad není o fyzické (!) sebeobraně seniorů (protože učit babičky Krav Maga nebo karate je od vedení MP ukázková debilita). Vy se seznámíte s vhodnými technickými pomůckami sebeobrany a metodikou, jak rizikovým situacím předcházet.


Pokud máte zájem uspořádat u vás některý z pořadů, seznamte s organizačními pokyny ZDE.

Katalog pořadů Akademie třetího věku ke stažení ZDE.

| HOME | SEMINÁŘE | KALENDÁŘ | O LEKTOROVI | PRO SENIORY| KONTAKT |

Comments are closed.