Semináře

Akademie cesty změny je volný cyklus seminářů osobního rozvoje, zaměřený na získávání užitečných osobních znalostí a dovedností.

Informace o cyklu tématických seminářů Zábavná psychologie naleznete ZDE.

Sebevzdělávání a péče o osobní rozvoj patří mezi životní priority úspěšných lidí. Pokud chcete ve svém životě něco změnit, musíte proto začít dělat něco, co jste dosud nedělali. Na seminářích Akademie cesty změny získáte spoustu inspirace. Objevíte metody, které můžete s úspěchem uplatnit v každodenním životě. Chcete získat nové znalosti a schopností? Máte chuť se zlepšovat? Je to jen na vás. Přihlaste se na některý ze seminářů a vykročte na svou cestu změny.

Základní semináře Akademie cesty změny 2018:

Osobní rozvojový plán

Seminář je určen všem, kteří to se svým osobním rozvojem myslí vážně. Základem je totiž právě Osobní rozvojový plán. Dozvíte se podrobné informace o jeho struktuře, principech navrhování, používání a hodnocení. Získáte nové užitečné schopnosti a odnesete si inspiraci pro sestavení vlastního skvělého rozvojového plánu.


Umění efektivního rozhodování

Není umění rozhodnout. Rozhodnout efektivně už ale uměním je. Poučíte se z obvyklých chyb a naučíte se svá nová rozhodování připravovat lépe. Přijďte se to naučit. Výsledky vás příjemně překvapí. Získáte užitečnou dovednost, která vám pomůže a usnadní život.


Inventura hlavy

Seminář s názvem Inventura hlavy vás zajímavým způsobem uvede do tématu hlubšího sebepoznání. Naučíte se pokládat si speciálně formulovaný soubor otázek a hodnotit své odpovědi. Posílíte svou schopnost kritického myšlení a odnesete si spoustu nápadů k přemýšlení.


Já chci víc …

Seminář s názvem Já chci víc … se věnuje osvojení metodiky, kterou lze úspěšně používat pro plnění svých přání. Pokud chcete něco, co jste ještě nikdy neměli, budete proto muset udělat něco, co jste dosud ještě nedělali. A já vás to naučím.
Získáte nové užitečné schopnosti a odnesete si inspiraci pro plnění svých individuálních přání.


Umění efektivního vyjednávání

Celý náš život, den za dnem, je složen z ohromného množství vyjednávacích situací. Chcete, aby výsledky vašeho vyjednávání byly lepší? Přijďte se na tento seminář umění efektivního vyjednávání naučit. Získáte přehled o metodách a postupech vyjednávání. Naučíte se nové vyjednávací techniky efektivně používat ve spoustě životních situací.


Peníze s.r.o.

Seminář se věnuje úvodu do světa fungování peněz. Teprve když pochopíte podstatu fungování peněz, můžete začít uvažovat o jejich získávání smysluplně. Drtivá většina lidí vůbec netuší, jak peníze fungují. A není to náhoda. Je to záměr. Můžete to změnit. Absolvováním tohoto semináře získáte výrazný znalostní náskok. Jak s ním dál naložíte, bude jen na vás.


Rozvoj kreativního myšlení

Seminář se věnuje metodám podpory vlastní kreativity. Nápady se nedají naučit, musejí k vám dojít. Vy jim ale můžete jít naproti. Naučíte se techniky a postupy, kterými se kreativní myšlení dá vhodně rozvíjet. Získáte nové užitečné schopnosti a odnesete si inspiraci pro podporu vlastního kreativního myšlení.


Aktuální termíny a místa konání seminářů najdete v kalendáři ZDE


Máte k dispozici vhodný prostor a chcete v něm uspořádat některý ze seminářů Akademie cesty změny? Můžete jej objednat pro uzavřenou skupinu i pro veřejnost. Více v informacích pro pořadatele ZDE

Katalog základních seminářů 2018 ke stažení v pdf ZDE

| HOME | SEMINÁŘE | KALENDÁŘ | O LEKTOROVI | PRO SENIORY| KONTAKT |

Comments are closed.